II edycja Perspektywy – 9 Hills Festival – Digital Marketing

Festiwal kultury i sztuki – Nine Hills Festival w Chełmnie – czyli jedna z największych tego typu imprez organizowanych w województwie kujawsko-pomorskim.

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w 5 miesięcznym projekcie poświęconym przygotowaniu i prowadzeniu komunikacji w obszarze mediów społecznościowych oraz w pełni odpowiadać za zaplanowanie i realizację kampanii reklamowej na Facebook i Instagram. Podczas samego festiwalu prowadziliśmy bieżące relacje wykorzystując do tego posty tradycyjne, relacje na żywo, a także Instagram (w tym Stories).

Udało się wykręcić kosmiczne (jak na SM) wskaźniki CTR i niezwykle efektywnie optymalizować koszty kampanii. Dzięki wysokiemu zaangażowaniu odbiorców w okresie trwania komunikacji wiedzieliśmy, że do Chełmna zjadą się tłumy osób zainteresowanych tym niecodziennym wydarzeniem w samym sercu województwa kujawsko-pomorskiego. Co najważniejsze, aktywność wokół festiwalu nabrała dodatkowej mocy w najważniejszym dla wszystkich okresie, a więc podczas samego festiwalu w dniach 11-13 sierpnia.

Adam Jendryczka, Dyrektor Artystyczny 9HF – „View Project to zespół prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów w dziedzinie Social Media – dbający o najdrobniejsze szczegóły podczas pracy, prowadzący swoich klientów od początku do finalnego efektu i dynamicznie reagujący na zmiany w trakcie zleconych działań”.