Instagram – śledź swoje hashtagi

Ostatnio w naszym teamie rozmawialiśmy na temat ciągłego rozwoju Instagram i po długiej dyskusji doszliśmy do jakże banalnego wniosku – dzień bez nowości w Insta, jest dniem straconym. I rzeczywiście. Znowu to zrobili. Od dzisiaj (tj. 12 XII) na Instagram możecie śledzić nie tylko profile użytkowników, ale i… hashtagi.

Od teraz łatwiej na bieżąco śledzić to, co interesuje Was najbardziej: hobby, pasje, społeczności czy wydarzenia ze świata.

Prawdą jest, że każdego dnia ludzie dzielą się setkami tysięcy fotografii dokumentujących ich codziennie życie i często zamiast konkretnych opisów, stosują hashtagi służące do pewnego rodzaju kategoryzacji wpisów. Musicie przyznać, że dzisiejsze nowości w Instagram to z pozoru niewielkie zmiany, które znacząco wpłyną na to, co będzie wyświetlać się na Waszym newsfeedzie.

Śledzenie # działa dokładnie na tej samej zasadzie, co śledzenie przyjaciół. Aby dodać nowe # do swojej listy, wystarczy kliknąć przycisk lupy (wyszukiwanie) i wpisać interesujący #. U góry pojawi się opcja „Obserwuj”.

Podsumowując. #PolishGirl i #PolishBoy – do dzieła. To Wasz czas. 🙂