Odnajdujemy się w sporcie!

Można powiedzieć, że Ewa Chodakowska zapoczątkowała w Polsce „modę” na aktywność fizyczną. Wielu czytając te słowa będzie pukało się w głowę, ale patrząc na ogólnopolski wzrost zainteresowania tematyką „fit”, zdacie sobie sprawę, że nasze założenie jest słuszne. Media społecznościowe zalewa masa zdjęć z siłowni, porannego joggingu czy posiłków przygotowanych „na zdrowo”. Idąc dalej – w biegach na 5,10 lub więcej km startują setki, a nawet tysiące ludzi!

Mając na uwadze tę niezwykłą przemianę dot. świadomości własnego ciała i możliwości aktywnego spędzania czasu, jesteśmy dumni, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy dostarczyliśmy przeszło 10 projektów medali, które zawisną na szyi dziesiątek tysięcy biegaczy z całej Polski.

Tylko na sam Wrocław Maraton zostanie wyprodukowanych przeszło 10 000 sztuk figurek symbolizujących najważniejsze budowle architektoniczne będące ikonami Wrocławia. Uczestnicy 4 wrocławskich maratonów otrzymają dokładnie 4 figury, które później będzie można umieścić we właściwych miejscach na pamiątkowej paterze (nagroda dodatkowa za ukończenie kompletu tras). Cały zestaw będzie uproszczonym zarysem granic Wrocławia.

Poniżej możecie zapoznać się z medalami na Wrocław Maraton w formie wizualizacji 3D przygotowanej przez dział Visual View Project.

PKO Wrocław Maraton
by viewprojectpl
on Sketchfab

PKO Nocny Wrocław Półmaraton
by viewprojectpl
on Sketchfab

To co, dzisiaj jogging? 🙂