Strony internetowe Toruń i Chełmno – View Project

Miniony rok 2016 to dla naszej agencji marketingowej View Project okres dynamicznych zmian, pozyskiwania nowych klientów i realizowania złożonych projektów marketingowych. Byliśmy i jesteśmy na tyle zapracowani, że weekendowa praca stała się dla nas normą. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przedstawić Wam nasze najciekawsze realizacje dot. stron internetowych.

1. Relaks Chełmno – strona internetowa View Project

Współpraca z Leszkiem Plakiem (osoba odpowiedzialna za zarządzanie i marketing w firmie Społem w Chełmnie) to dziesiątki godzin konsultacji i dbałość o nawet najmniejsze detale. Cieszymy się, że na chełmiński rynek udało się wprowadzić nową markę wśród sklepów spożywczych – Osadę, która wg naszych badań bardzo dobrze przyjęła się w świadomości mieszkańców Chełmna. Niezwykle wymagającym zadaniem było przygotowanie strony internetowej dla Nowej Restauracji Relaks. Kiedy całym zespołem zobaczyliśmy wizualizację projektu wnętrza Relaksu, po prostu opadła nam szczęka. Wiedzieliśmy, że przed nami niezwykle ambitne zadanie. Po licznych konsultacjach i badaniach mamy pewność, że strona internetowa została przygotowana bardzo dobrze i najważniejsze, że zaakceptował ją wymagający Leszek Plak.

 

2. T5E Sp. z o.o. – strona internetowa View Project

Naszą współpracę z firmą T5E Sp. z o.o. rozpoczęliśmy od przygotowania projektu graficznego logo wraz z Księgą Znaku. Kolejnym etapem wdrożenia firmy na rynek było zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej wg ściśle określonych przez klienta wytycznych. Zrealizowana przez nas strona internetowa jest czytelna i intuicyjna w obsłudze. Zawiera pożądany przez klienta 4-elementowy podział strony głównej w układzie kafelkowym, na który składają się: Wykonawstwo Budowlane, Tworzywa Sztuczne, Inwestycje Własne i Zaprojektuj Wybuduj.

 

3. Aklen Biuroserwis – strona internetowa View Project

Jeśli jesteście z Torunia i obracacie się w branży reklamowej, to na pewno znacie firmę Aklen Biuroserwis, oferującą nie tylko kompleksowe usługi reklamowe, ale także obsługę w zakresie materiałów biurowych. Dla właściciela – Jacka Szlendaka – przygotowaliśmy nową stronę www, na której każdy pozna szczegółowe informacje dotyczące szerokiej oferty firmy. Jak zwykle w naszym przypadku, strona internetowa od View Project jest lekka, szybka i w pełni responsywna. Znajdziecie na niej również formularz do zamawiania pieczątek.

 

4. M Pro Studio – strona internetowa View Project

Jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych fotografów młodego pokolenia w województwie kujawsko-pomorskim – Marcin Szulerecki. Specjalista od fotografii, do którego ustawiają się kolejki klientów, postanowił nieco odświeżyć swój wizerunek w sieci. W pierwszej kolejności padło na stronę internetową. Po kilkudniowych konsultacjach przystąpiliśmy do intensywnych prac, czego efektem jest klimatyczna, pełna przepięknych zdjęć strona internetowa od View Project.

 

5. Run Toruń – strona internetowa View Project

Strona dla Run Toruń to jeden z pierwszych zaawansowanych projektów związanych ze  stronami internetowymi autorstwa View Project. Strona od podstaw była tworzona wg przygotowanej przez klienta makiety i podziału zakładek, które do momentu oddania strony składały się z 40 pozycji! Szeroki slider, zegary odliczające początek zawodów, lista sponsorów czy kafelkowy układ newsów – wszystko to wg ściśle określonych wymagań. Zaawansowany projekt www z pełnym dostępem do CMS oddaliśmy w ręce klienta, który obecnie własnymi siłami odpowiada za administrację strony.

 

6. Suprol – strona internetowa View Project

Dla naszego toruńskiego klienta, firmy Ecoinvestor Sp. z o.o., przygotowaliśmy stronę internetową poświęconą ich najważniejszemu towarowi, a mianowicie – Suprol. Jest to niezwykle innowacyjny produkt powstały w wyniku rozkładu masy organicznej pochodzenia roślinno-zwierzęcego, stosowany jako nawóz przedwegetacyjny. Strona, jak zwykle w przypadku View Project, jest w pełni responsywna, piekielnie szybka, ładna i niezwykle łatwa w nawigacji. Czego chcieć więcej?

 


Przed nami kolejny rok pełen wyzwań, który rozpoczynamy z nowymi projektami do zrealizowania, lecz tym razem o dużo wyższym poziomie zaawansowania. Szacujemy, że ujrzą światło dziennie pod koniec I kwartału tego roku. Jest na co czekać, bo naszych klientów czeka rewolucja internetowa. 🙂