Wspieramy sprzedaż samochodów

Rosnąca konkurencja na rynku salonów samochodowych wymusza zmianę strategii marketingowej punktów dealerskich. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania marketingowe bezpośrednio pomagamy realizować cele biznesowe naszych klientów.

1  Wartościowe leady

Marketing dealerski w abonamencie dostosowaliśmy do zmian, które zaszły w procesie zakupowym klientów w branży motoryzacyjnej. Dzięki personalizacji komunikacji na wszystkich etapach lejka sprzedażowego, dostarczamy kontakty, które konwertują na zamówienia.

2  Skuteczne kampanie digital

Każdego dnia na terenie całej Polski realizujemy setki kampanii dla dealerów samochodowych. Dzięki ogromnej ilości przetwarzanych danych optymalizujemy prowadzone kampanie, minimalizując koszty i maksymalizując konwersje.

3  Obsługa w abonamencie

Marketing dealerski prowadzony przez dedykowany zespół specjalistów w ramach opłaty abonamentowej. Wybierz jeden z 3 pakietów: Ads, Normal lub Dealer Pro i ciesz się stałym wsparciem przez cały rok.

Co robimy:

Social Media | Facebook (Meta) Ads

Opracowujemy strategię obecności dealera w Social Media. Przygotowujemy angażujący content, który charakteryzuje intrygujące copy oraz przyjemna dla oka grafika. Prowadzimy zaawansowane i skuteczne kampanie reklamowe (Facebook Ads) oparte o model lejka sprzedażowego.

Kampanie Google Ads

Jako Google Partner wdrażamy i prowadzimy złożone kampanie Google Ads. Dbamy o wysoką pozycję w wyszukiwarce na najważniejsze dla punktu dealerskiego słowa kluczowe. Z kolei poprzez sieć reklamową docieramy do grupy docelowej zainteresowanej zakupem samochodu.

Obsługa graficzna

Dedykowany grafik zapewni niezbędną obsługę punktu dealerskiego. Stworzy profesjonalne kreacje digital, projekty kampanii OOH, materiały POS, a nawet kampanijną witrynę. Wszystko w oparciu o Corporate Identity importera lub lokalne wytyczne salonu.

Doradztwo w planowaniu

Wpieramy dealera w planowaniu aktywności marketingowych, które budują świadomość i pomagają realizować miesięczne cele sprzedażowe. W ramach MDwA doradzamy, na których działaniach warto się skupić, aby optymalizować efektywność kampanii.

Dlaczego my?

Jesteśmy agencją specjalizującą się w działaniach Digital Marketing dedykowanych branży motoryzacyjnej. Od 2019 roku realizujemy projekty dla salonów samochodów i w tym momencie nasze kampanie obejmują swoim obszarem niemal całą Polskę.

Nagrodzony zespół

Na przestrzeni ostatnich lat nasi klienci korzystający z MDwA zdobyli prestiżowe tytuły:
I miejsce – Najlepszy marketing dealerski CUPRA w Polsce za rok 2022 – CARSED
II miejsce – Najlepszy profil dealerski na Facebooku za rok 2022 – BMW Dynamic Motors
I miejsce – Najlepszy marketing dealerski SEAT w Polsce za rok 2018 – Arpol

Dedykowani specjaliści

Ads Specialist (Facebook/Google Ads), Content Manager, Graphic Designer, Account – w ramach jednego abonamentu (w zależności od wybranego pakietu) zyskujesz nawet czworo specjalistów.

Jeden telefon – jeden e-mail

Wszystkie najważniejsze usługi marketingu dealerskiego pod jednym adresem e-mail i numerem telefonu. Od teraz nie tracisz czasu na zamawianie kampanii internetowych czy projektów graficznych u różnych dostawców. Oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Pytania i odpowiedzi

Zanim zdecydujesz się na kontakt z nami, przeczytaj poniższe pytania i odpowiedzi, które z pewnością rozwieją część z Twoich wątpliwości. Pamiętaj, działamy na w pełni transparentnych zasadach, o czym przekonasz się, czytając poniższe FAQ.  

Marketing Dealerski w Abonamencie to zestaw usług głównie z obszaru Digital Marketing skierowanych do salonów samochodowych, które chcą w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnych rozwiązań marketingowych, aby zwiększać sprzedaż.

Prowadzimy zaawansowane działania Social Media, w tym realizujemy złożone kampanie reklamowe poprzez Facebook Ads na wszystkich etapach lejka sprzedażowego. Ponadto koncentrujemy się na Google Ads wykorzystując potężne możliwości sieci wyszukiwania i sieci reklamowej. W celu pełnego zaspokojenia potrzeb marketingowych punktów dealerskich projektujemy kreacje graficzne zgodne z Corporate Identity importera.

Pakiet Ads – Facebook Ads | Google Ads

Pakiet Normal – Social Media | Facebook Ads | Google Ads

Pakiet Dealer Pro – Social Media | Facebook Ads | Google Ads | projektowanie graficzne

Pakiety dostępne są w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej.

Miesięczny abonament uzależniony jest od wybranego pakietu.

Opracowujemy strategię obecności dealera w Social Media. Przygotowujemy angażujący content, który charakteryzuje intrygujące copy oraz przyjemna dla oka grafika. Zalecamy, aby częstotliwość miesięcznego publikowania na Facebook zawierała się w przedziale 8-12 postów.

Konfigurujemy złożone kampanie reklamowe na wszystkich etapach lejka sprzedażowego, projektujemy grafiki zgodne z wytycznymi importera (i Facebook), optymalizujemy kampanie w trakcie emisji i dostarczamy wartościowe konwersje. 

Wykorzystujemy następujące rodzaje kampanii:
– świadomość marki,
– aktywność,
– generowanie wartościowego ruchu na stronie dealerskiej,
– Lead Ads,
– Messenger Ads,
– remarketing dostosowany do lejka sprzedażowego.

Ponadto konfigurujemy konwersje i tworzymy zaawansowane grupy odbiorców bazujące m.in. na Facebook Pixel.

Jako Google Partner wdrażamy i prowadzimy złożone kampanie Google Ads. Dbamy o wysoką pozycję w wyszukiwarce na najważniejsze dla punktu dealerskiego słowa kluczowe. Z kolei poprzez sieć reklamową docieramy do grupy docelowej zainteresowanej motoryzacją i zakupem samochodu.

Wykorzystujemy następujące rodzaje kampanii:
– kampanie w sieci wyszukiwania,
– kampanie w sieci reklamowej,
– kampanie GSP,
– kampanie wideo.

Wszystko w oparciu o zaawansowane metody kierowania.

W ramach obsługi stworzymy kreacje GDN bazujące na materiałach importera (lub reklamy elastyczne).

Dedykowany grafik zapewni niezbędną obsługę punktu dealerskiego. Stworzy profesjonalne kreacje digital, projekty kampanii OOH, materiały POS, a nawet kampanijną witrynę. Wszystko w oparciu o Corporate Identity importera lub lokalne wytyczne salonu.

Zaprojektujemy wszystko, czego potrzebujesz:
– GDN,
– posty Social Media,
– banery na stronę internetową,
– banery reklamowe (OOH),
– kreacje e-mail marketing,
– plakaty,
– ulotki,
– wizytówki,
– okleiny na samochód,
– okleiny na witrynę.

Wypełnij formularz dostępny na dole strony, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić szczegółową ofertę.

Rekomendujemy, aby minimalny budżet w przypadku kampanii Facebook Ads wynosił 1500 zł, a Google Ads 2000 zł. Wysokości budżetów uzależnione są od wielu czynników, m.in. charakterystyki lokalnego rynku, konkurencji (offline i online), gamy modelowej.

Tworzymy raporty, które dostarczają kompletne i szczegółowe informacje, na podstawie których klienci mogą weryfikować naszą pracę i bliżej poznać swoją grupę odbiorców.

Wszystkie projekty, zarówno Social Media, jak i Google Ads, realizujemy na koncie klienta, do którego otrzymujemy dostęp poprzez Menedżera Firmy Facebook oraz Konto Menedżera Google. W każdej chwili możesz sprawdzić, jak przebiega realizacja naszych zadań.

Chciałbyś z nami porozmawiać?

Wypełnij poniższy formularz podając imię i numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h, aby zweryfikować Twoje potrzeby biznesowe i zaproponować działania, które polubisz.

    Polityka prywatności View Project  Link >