Chcemy, żeby nasi klienci zarabiali więcej.

Dlatego robimy strony, których głównym zadaniem jest generowanie wartościowych konwersji. Projekt tworzymy w taki sposób, aby użytkownik możliwie szybko znalazł informacje, których szuka i wykonał czynności, na których nam zależy.

Responsywność w standardzie

Ciągle rosnący udział smartfonów w ruchu internetowym wymusił zmianę w koncepcji tworzenia stron. Wszystkie nasze projekty doskonale prezentują się zarówno w trybie desktop, jak i mobile. Wszystko za sprawą Responsive Web Design, który w naszych projektach jest standardem.

Integracja z Facebook,
Google Ads i Linkedin

Kluczem do generowania wzrostu sprzedaży jest prowadzenie systematycznych kampanii reklamowych w oparciu o Facebook i Google Ads oraz LinkedIn. Wszystkie strony integrujemy z panelami reklamowymi naszych klientów.

CMS WordPress
i wszystko gra

Zdecydowana większość projektowanych przez nas stron internetowych oparta jest o niezwykle popularny CMS WordPress. Dzięki temu nasi klienci w prosty sposób mogą edytować zawartość strony już po zrealizowanym projekcie. W razie potrzeby przeprowadzamy krótkie szkolenie.

Nowoczesny projekt
w standardzie

Zdajemy sobie sprawę, jak dynamicznie zmieniają się trendy projektowania stron internetowych. Dostosowujemy się do nich każdego dnia, aby dostarczać piękne, funkcjonalne i proste w obsłudze projekty. Dbamy o to, aby odwiedzający stronę goście mogli w szybki i bezproblemowy sposób znaleźć interesujące ich informacje.

Pytania i odpowiedzi

Zanim zdecydujesz się na kontakt z nami, przeczytaj poniższe pytania i odpowiedzi, które z pewnością rozwieją część z Twoich wątpliwości. Pamiętaj, działamy na w pełni transparentnych zasadach, o czym przekonasz się, czytając poniższe FAQ.  

Wszelkie działania z zakresu digital marketing rozpoczynamy od wyznaczenia celu. Nie inaczej jest w przypadku stron internetowych. Naszym klientom pomagamy w ustaleniu tego, czego tak naprawdę oczekują od stworzenia strony internetowej, a następnie wysyłamy brief, na podstawie którego przygotowujemy plan działania.

Zespół odpowiedzialny za projektowanie stron internetowych przygotowuje dla klientów atrakcyjne projekty graficzne stron, które są podstawą do dalszego działania.

Wszystkie nasze strony internetowe są zgodne z zasadami projektowania Responsive Web Design. Rosnący udział urządzeń typu mobile w internecie sprawia, że dostosowanie strony do urządzeń mobilnych jest dla nas priorytetem.

Wiemy, jak ważne w prowadzeniu biznesu jest poznanie zachowań i oczekiwań klienta. Wszystkie nasze strony internetowe dostarczamy z podpiętym kodem Google Analytics umożliwiającym prowadzenie zaawansowanej analityki.

Wdrażamy strony typu one page oraz rozbudowane strony internetowe składające się nawet z kilkuset podstron.

Oczywiście, przygotowujemy landing page pod dowolną kampanię internetową. Nasze LP projektujemy w taki sposób, aby potencjalni klienci dosłownie w kilka sekund poznali najważniejsze cechy produktu, a następnie dokonali konwersji.

Wszystkie teksty i tytuły dostarczane przez klientów analizujemy pod kątem słów kluczowych i optymalizacji SEO. W przypadku, kiedy zauważymy potrzebę modyfikacji tekstu, zmieniamy go tak, aby był przyjazny dla Google. Ponadto dla każdej z podstron przygotowujemy specjalnie opisy, które ułatwiają indeksowanie strony w wyszukiwarce.

Kampanie reklamowe to dla nas podróż przez lejek sprzedażowy, a podróż ta nie będzie możliwa, jeśli strona internetowa nie będzie połączona z Facebook Ads przez Facebook Pixel oraz z Google Ads przez tag śledzenia konwersji i remarketingu.

CMS to po prostu system zarządzania treścią na stronie internetowej. Większość naszych projektów opartych jest o przyjazny i niezwykle popularny WordPress.

Żaden problem, strony internetowe stworzymy nawet w 10 językach. A jeśli będzie potrzeba, to nawet kilkunastu.

Chciałbyś z nami porozmawiać?

Wypełnij poniższy formularz podając imię i numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h, aby zweryfikować Twoje potrzeby biznesowe i zaproponować działania, które polubisz.

    Polityka prywatności View Project  Link >