Płyniemy przez lejek sprzedażowy.

Na samym początku obsługi projektu wyznaczamy cele, których realizacja pozwoli bezpośrednio wspierać Twój biznes. Planując strategię obsługi w Social Media działamy zgodnie z lejkiem sprzedażowym.

1  Świadomość

Budowanie świadomości i rozpoznawalności marki to pierwszy etap, od którego rozpoczynamy działania w Social Media. Sprawimy, że klienci dowiedzą się o Twojej firmie.

2  Działanie

Angażujemy, zachęcamy do interakcji, budujemy aktywną społeczność zainteresowaną treściami, które dostarczamy. W konsekwencji tworzymy bazę potencjalnych klientów chętnych do skorzystania z Twoich produktów.

3  Konwersja

Klienci poznali Twoją markę, polubili produkty, które oferujesz – czas na kampanie sprzedażowe, które pozwolą generować Ci zyski, a nam satysfakcję, że możemy wspierać kolejny biznes.

Co robimy:

Strategia

Określamy szczegółowe zasady i plan działania, który pozwoli wspierać Twój biznes. Trzymamy się wyznaczonego kierunku i konsekwentnie dążymy do realizacji wyznaczonych celów.

Produkcja treści

Tworzymy treści zgodne z charakterem marki. Zapewniamy indywidualną szatę graficzną stworzoną od zera lub zgodną z Corporate Identity. Nasze posty zachęcają do aktywności.

Moderacja komentarzy

Na bieżąco monitorujemy komentarze, zachęcamy odbiorców do dyskusji i dbamy, aby wskaźnik aktywności pod postami był jak najwyższy.

Ads - kampanie reklamowe

Wdrażamy i prowadzimy kompleksowe kampanie reklamowe na Facebook, Instagram i LinkedIn. Prowadzimy klientów przez wszystkie etapy lejka sprzedażowego.

Praca na koncie klienta

Wszystkie projekty Social Media realizujemy na koncie klienta przypisanym do Menedżera Firmy View Project. Dzięki temu nasze działania są w 100% transparentne.

Analityka i raporty

CTR, CPC, CPM, konwersje – nie musisz wiedzieć, co to znaczy – nasze raporty rozwieją wszelkie niejasności. Szczegółowo analizujemy i raportujemy realizowane projekty.

Pytania i odpowiedzi

Zanim zdecydujesz się na kontakt z nami, przeczytaj poniższe pytania i odpowiedzi, które z pewnością rozwieją część z Twoich wątpliwości. Pamiętaj, działamy na w pełni transparentnych zasadach, o czym przekonasz się, czytając poniższe FAQ.  

Na samym początku współpracy, wspólnie z klientem wypełniamy brief, dzięki któremu bliżej poznamy firmę i jej potrzeby. Następnie określamy cel prowadzonych działań oraz kluczowe wskaźniki (zwiększenie rozpoznawalności marki, wzrost sprzedaży etc.).

Wszystkie projekty Social Media realizujemy na koncie klienta, które „podpinamy” do naszego Menedżera Firmy. Dzięki temu klienci w każdej chwili mogą zobaczyć, jak pracujemy, czy realizujemy wyznaczone cele. Stawiamy na pełną transparentność naszych działań.

Nie ma idealnej odpowiedzi na to pytanie, bo wszystko zależy od rodzaju biznesu prowadzonego przez klienta. Statystyczna ilość wpisów w realizowanych przez nas projektach kształtuje się na poziomie 8-12 wpisów miesięcznie.

Kampanie reklamowe to najważniejszy element prowadzenia projektów Social Media. Skuteczne kampanie mają bezpośredni wpływ na realizację celów biznesowych.

Nie realizujemy kampanii reklamowych bez podpiętego Facebook Pixel. Na każdym etapie działania musimy wiedzieć, czy nasze reklamy są skuteczne. Wykorzystujemy 100% potencjału pixela, dzięki któremu monitorujemy kampanie i tworzymy zaawansowane grupy odbiorców.

Tworzymy zaawansowane grupy odbiorców (lookalike, listy remarketingowe itd.), które konwertują i realizują cele.

Remarketingowe grupy odbiorców są najważniejsze i poświęcamy im bardzo dużo uwagi, aby domknąć sprzedaż na ostatnim etapie lejka sprzedażowego.

Jest to działanie wykonane po kliknięciu w reklamę, które podejmuje użytkownik na stronie internetowej lub w aplikacji. Pomagamy lub sami konfigurujemy zdarzenia konwersji, które są kluczowe dla biznesu klienta. Dzięki zaawansowanej analizie konwersji wyciągamy właściwe wnioski, które pozwalają lepiej optymalizować kampanię.

Wysokość budżetu mediowego zależy od wielu czynników, m.in od rodzaju prowadzonego biznesu, rozpoznawalności marki, konkurencji i samego produktu. Doradzamy i dokładamy wszelkich starań, aby optymalizować wydatki reklamowe klienta.

Facebook Pixel, Google Analytics, Brand24 – tworzymy raporty, które dostarczają kompletne i szczegółowe informacje, na podstawie których klienci mogą weryfikować naszą pracę i bliżej poznać swoją grupę odbiorców.

Chciałbyś z nami porozmawiać?

Wypełnij poniższy formularz podając imię i numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h, aby zweryfikować Twoje potrzeby biznesowe i zaproponować działania, które polubisz.

    Polityka prywatności View Project  Link >